Gerçek Kişilerce Elde Edilen Gelirlerin Vergilendirilmesine ve Beyanına ilişkin Özellik Arz Eden Konulara ait Videolar

Gerçek Kişilerce Elde Edilen Gelirlerin 7 Unsurunun Vergilendirilmesi ve Beyanına ilişkin Özellik Arz Eden Konulara ait Videolar.
Gerçek Kişilerce Elde Edilen Gelirlerin 7 Unsurunun Vergilendirilmesi ve Beyanına ilişkin Özellik Arz Eden Konulara ait Videolar.

Muhasebe Bilenler Topluluğu’nun Kıymetli Üyeleri,
SMMM Sınavlarında kendisinden ders almanın mutluluğunu yaşadığımız, aldığımız derslerden hiç zorlanmadan geçerek ruhsat almaya hak kazanmamızda çok büyük etkisi olan kıymetli üstat Y.M.M. Sn. Murat YILDIZ’ın her sene olduğu gibi bu sene de meslek kamuoyuna çok ciddi faydalar sağladığını görüyoruz.

Değerli üstat 2021 Yılı için de Gelirin 7 unsuru için de ayrı ayrı videolar hazırlayarak ilgili gelirlerin Beyan ve özellikli konuları hakkında birçok değerli bilgisini bizler ile paylaşmış. (Aşağıda tüm linkleri ayrı ayrı bulabilirsiniz)

Üstada Teşekkür ediyor, Kendi cümlelerinden yaptığı paylaşım ve ilgili videolar ile sizleri baş başa bırakıyorum.
Mali Müşavir Serkan ATASOY

DEĞERLİ DOSTLAR VE MESLEKTAŞLARIM;
2021 YILINDA GERÇEK KİŞİLERCE ELDE EDİLEN GELİRLERİN VERGİLENDİRİLMESİNE VE BEYANINA İLİŞKİN TOPLAM SÜRESİ 11 SAATİ BULAN 7 FARKLI SUNUMUN TAMAMI 06.03.2022 PAZAR GÜNÜ SAAT 09:30’DA YAYINDA…
YAPTIĞIM SUNUMLARIN İŞ YOĞUNLUĞU İLE BOĞUŞAN MESLEK MENSUPLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE MÜKELLEFLERİMİZE VE ADAY MESLEK MENSUPLARI İLE KONUYA İLGİ DUYAN HERKESE FAYDALI OLDUĞUNU ÜMİT EDİYORUM.
BU TÜR SUNUMLARIN FAYDALI OLDUĞUNUN VE AMACINA ULAŞTIĞININ SOMUT GÖSTERGESİ İZLENME ORANLARI VE KANALIMA ABONE OLANLARIN SAYISI OLACAKTIR.
KANALIMA HENÜZ ABONE OLMADIYSANIZ LÜTFEN SUNUMLARIN DEVAMI İÇİN KANALIMA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.
NOT: KANALIMA ABONE OLUP, YORUMLAR KISMINA MAİL ADRESİNİ YAZAN TÜM DOSTLARA 650 SAYFADAN OLUŞAN GELİR VERGİSİ REHBERİM VE TÜM SUNUMLAR PDF FORMATINDA GÖNDERİLECEKTİR.
1- GAYRİMENKUL SERMAYE İRATLARINDA VERGİLENDİRME VE BEYAN & 2022
2- MENKUL SERMAYE İRATLARINDA VERGİLENDİRME VE BEYAN & 2022
3- ÜCRET GELİRLERİNİN VERGİLENDİRİLMESİ VE BEYAN & 2022
4- SERBEST MESLEK KAZANÇLARINDA VERGİLENDİRME VE BEYAN & 2022
5- GELİR VERGİSİNDE BEYANNAME ÜZERİNDE YAPILABİLECEK İNDİRİMLER & 2022
6- GELİR VERGİSİNDE VERGİ İNDİRİMİ MAHSUP VE İADE & 2022
7- ÖRNEKLERLE 2021 YILINDA ELDE EDİLEN KAZANÇ VE İRATLARIN BEYAN ESASLARI
GELİR VERGİSİNDE ÖZELLİKLİ KONULAR VE BEYAN & 2022 KANAL LİNK
Y.M.M. Murat YILDIZ