Yoğun İlginiz İçin Sonsuz Teşekkürler.

2 ayda 200.000 Görüntülenmeyi Geçtik. Bildiğiniz MBT
2 ayda 200.000 Görüntülenmeyi Geçtik. Bildiğiniz MBT

Değerli Muhasebe Bilenler Topluluğu üyeleri 14.02.2017 Tarihinde sevgililer gününde bir aşk ile açtığımız sitemiz 2. ayını doldurdu ve bu kısa sürede gerek üye kayıtlarında, gerek site tıklanmalarında, gerek site içerisinde gezinme oranlarında sitemiz ciddi bir yol katetti.
Görselde göreceğiniz sitemizin 2 aylık süre içindeki istatistikleridir. Türkiye’nin En Büyük Muhasebe Grubuna yakışır bir şekilde meslek ve meslektaşın sorunlarına çözüm bulmaya, meslektaşı aydınlatmaya, mesleğin bu yöndeki açığını kapatmak için çalışmaya devam…
Bu sürede Yazar kadromuzda da yoğun bir artış yaşandı ve gün geçtikçe yeni değerler aramızda katılmaya devam ediyor. Sizler de site içeriğindeki konulardan ya da hayal ettiğiniz olmasını istediğiniz ve mesleğe, meslektaşa değer katacak konularda yazılar yazmak, kısa öz de olsa içerikler üretmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Meslek Adına Daha Güzel Günler Görmek Adına

Hep Birlikte Çalışma, Üretmeye Devam.

Saygılarımla

S.M.Mali Müşavir

Serkan ATASOY

Paylaş
Önceki İçerikGayrimenkul Satis Kazanci istisnasi
Sonraki İçerikFaturada Yer Alması Gereken Zorunlu Bilgiler Nelerdir? Faturaya İtiraz Süresi Kaç Gündür? Faturaya İtiraz Şartları Nelerdir?
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy