Sizce Mali Müsavirlikte Kota Uygulaması Gelmeli mi

u Yazımızın Konusu : Sizce Mali Müsavirlikte Kota Uygulaması Gelmeli mi
u Yazımızın Konusu : Sizce Mali Müsavirlikte Kota Uygulaması Gelmeli mi
Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

Değerli Meslektaşlarım;
Gündemi Her dönem Meşgul eden 2 Önemli konu için 4 Şıklık (2 Seçenekli) Anket Açmış Bulunmaktayım.
1- Mali Müşavirlik için Yıllardır Konuşulan ve Maliye’nin Masasında Bekleyen Mesleki Özen ve Titizlik içerisinde yapılabilecek kadar müşteri sınırı hakkında Meslektaşlar olarak sizler ne düşünüyorsunuz?
2- Şuanki Mali Müşavir Sayısını Yeterli Buluyor musunuz? Piyasa Bu Kadar Mali Müşaviri Kaldırabiliyor mu? Yeni Arkadaşlarımız Onbinlerce TL ödeyip kazandıkları Ruhsatlarının Karşılığında Maddi ve Manevi olarak hak ettikleri değeri görebiliyorlar mı?
Anket Sonuçlarını Haftaya Sitemizde ve Grubumuzda Paylaşacağım.
Bakalım Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz.

 

Sonuçları sizinle sosyal medya üzerinden paylaşacağım.
www.twitter.com/Serkan__Atasoy

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji
Paylaş
Önceki İçerikExcel Çoklu Hücrede Değer Değiştirme
Sonraki İçerik ÇALINAN  MALLAR  VE  MUHASEBE  KAYITLARI
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy