İsletme Defterinde Defter Beyan a Gecis

defter beyan isletme basvuru
defter beyan isletme basvuru
Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

İşletme Defterinde Defter Beyan a Geciş

 

Defter Beyan sistemi ile İşletme defteri; 01.01.2019 tarihinden itibaren kayıtları elektronik ortamda tutmaya başlayacaktır.

Başvuru: 31.12.2018 tarihine kadar https://basvuru.defterbeyan.gov.tr/ internet adresinden başvuru dilekçesi gönderilecek.

Sonrasında https://www.defterbeyan.gov.tr/tr internet adresinden şifreler ile giriş yapılarak Mükellef Yönetimi menusunu seçerek müşterilerin Vergi /T.C. numaraları ile sisteme kaydı sağlanacaktır ya da bağlı bulunulan vergi dairesinden başvurular yapılacaktır.

 

Saygılarımla,

S.M.Mali Müşavir

Fidan ASLANTAŞ

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji
Paylaş
Önceki İçerik7143 Af ve Yapılandırma Kanunu ile ilgili Bazı Sürelerdeki Uzamalar Hk
Sonraki İçerikDEFTER BEYAN SİSTEMİ BETA SÜRÜMÜ SABİT KIYMET MODÜLÜ
1986 yılında Ankara da doğmuş olup 2003 yılı Ankara Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü, 2009 yılı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İşletme Bölümü ve 2011 yılı Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. 2009 yılında mesleğe ilk adımını atmıştır. 2013 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik staja giriş sınavını başarıyla kazanmış. 2007 yılında Serkan ATASOY’ un kurmuş olduğu ve Türkiye’nin en büyük muhasebe grubu olan , Muhasebe Bilenler Topluluğu’nun platformlarında moderatör olarak görevlerini sürdürmekte ve www.muhasebebilenler.com sitesinde editörlük ve yazarlık yapmakta olup mesleğe katkı sağlamaktadır. 2017 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatını almaya hak kazanmıştır. 2019 yılında Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda Mesleki Denetim Komisyonunda görev almıştır. Kamu Gözetim Kurumu' nun düzenlemiş olduğu Bağımsız Denetçilik sınavlarına girmeye devam etmektedir. 2022 yılında Altınbaş Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesinden almış olduğu eğitim sertifikaları ile kendisini geliştirmeye devam etmektedir. İnstagram➡️@aslantasmalimusavirlik