24.12.2018 Tarihli İş İlanları

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

1-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

Müşavirliğini yaptığımız Gaziosmanpaşa ‘daki tekstil imalatı ve ihracatı konusunda faaliyet gösteren işyerine genel muhasebe ve personel konularında deneyimli muhasebe elemanı alınacaktır.
Başvurular online kabul edilecektir.
info@htmusavirlik.com

2- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

Financial Controller
Lokasyon: İstanbul-Anadolu Yakası
Danışmanlığını yapmış olduğumuz hayat sigortası ve emeklilik basta olmak üzere yatırım ürünleri konusunda faliyet gösteren uluslararası bir firma için “Financial Controller” arayışımız bulunmaktadır. Çok iyi İngilizce bilgisi ve Big Four Audit deneyimi olan adaylar dikkate alınacaktır.
İlgilenen adayların güncel özgeçmişilerini info@gildaandpartners.com adresine göndermelerini rica ederiz.

3- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – ANTALYA

Antalya  Belek Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için İNSAN KAYNAKLARI

MÜDÜR YARDIMCISI aramaktayız.

Başvurularınız için ik@elaresort.com  adresine cv lerinizi gonderebilirsiniz

4- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İnsan Kaynakları Uzmanı İş ilanı Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, işe alım, kariyer planlama, eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi, görev tanımlarının oluşturulması ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli, Personel özlük süreçleri ve bordro konularında bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, dinamik çalışma ortamına uygun, Ekip yönetimi ve liderlik becerisine sahip, Planlama, sunum, temsil ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi yapabilecek, sistematik süreç, hedef ve sonuçları yönetebilecek ve analiz edebilecek, Kurumsal Performans Yönetim Sistemi tecrübesi olan, ilgilenen adaylar CV lerini   gozde.yilan@hotmail.com adresine iletebilirler.

5-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-BURSA

“Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı” olarak En az 3 yıl deneyimli
Tercihen Logo programını bilen 3 arkadaşı Ekibime dahil etmek istiyorum.
Çalışma yeri Bursa Yenişehir olup servislerimiz mevcuttur.

Cana.totrakan@kofteciyusuf.com.tr

6- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

Danışmanlığını yapmakta olduğum Türkiye’de alanında lider olan zincir restoran şirketinin İstanbul Pendik’teki şubesinde görevlendirilmek üzere “İNSAN KAYNAKLARI UZMANI/UZMAN YARDIMCISI” arayışımız bulunmaktadır. İlan detayları aşağıdadır; ARANAN NİTELİKLER • Üniversite mezunu olmak, • İnsan Kaynaklarının özellikle işe alım fonksiyonunda tecrübe sahibi diğer fonksiyonlarda ise bilgi sahibi olmak, • İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, • MS Office programlarına hakim olmak, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, NOT: Ulaşım sorunu olmayan adaylar öncelikli değerlendirmeye alınacaktır. İlgilenen adayların özgeçmişlerini betulsiyamoglu@gmail.com adresine iletmelerini rica ederim.

7- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

Lokasyon: İstanbul-Anadolu Yakası

Danışmanlığını yapmış olduğumuz hayat sigortası ve emeklilik basta olmak üzere yatırım ürünleri konusunda faliyet gösteren uluslararası bir firma için “Financial Controller” arayışımız bulunmaktadır. Çok iyi İngilizce bilgisi ve Big Four Audit deneyimi olan adaylar dikkate alınacaktır. İlgilenen adayların güncel özgeçmişilerini info@gildaandpartners.com adresine göndermelerini rica ederiz.

8- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İstanbul Anadolu Yakası/ Bordro ve Özlük İşleri Yönetmeni Tasarrufa Dayalı Faizsiz İş Modeliyle müşterilerini gayrimenkul ve araç sahibi yapan BİREVİM hızla büyüyen yapısı nedeniyle her geçen gün yeni kadrolara ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda Genel Müdürlüğümüzde istihdam etmek üzere “Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı” pozisyonunda çalışacak takım arkadaşı aramaktayız. İlgilenen adaylar mehmet.battal@birevim.com.tr adresine özgeçmişini gönderebilir.

9- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İNSAN KAYNAKLARI
Tuzladaki 120 kişilik üretim fabrikası için İngilizce veya Almanca bilen insan kaynakları müdürü arayışı vardır başvuru yapmak isteyenler      baybars@almiradanismanlik.net   adresine gönderebilirler.

10- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İZMİR

Bornova’da bulunan bir firmaya tercihen bordro yapmasını bilen İnsan kaynakları elemanı aranıyor
Yönlendirebileceğiniz cv’leri sehmus.kayci@endaenerji.com.tr adresine gönderebilirsiniz

11- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

Maliyet Kontrol Uzmanı arıyoruz. Basvurularınızı ik@englishhome.com.tr adresine iletebilirsiniz.

12- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İnsan Kaynakları
MS Office programlarına hakim,
Personel özlük işlemleri ve bordrolama konusunda en az 3 yıl deneyimli,
İş kanunu ve uygulamalarına hakim,
Link ve p.d.k.s. programlarına vakıf,
İSG ve KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ konusunda bilgi sahibi,
Organizasyonel Yapılanma, Seçme-Yerleştirme, Eğitim, Performans Yönetimi, Kariyer Planlama, Yetenek Yönetimi, vb. İK süreç ve fonksiyonlarında en az 3 yıl deneyimli,
Analitik ve iletişim yönü kuvvetli, Sonuç ve çözüm odaklı,
Çalışma ve çalışan psikolojisi ile ilgili,
Ekip çalışmasına uyumlu, motive ve yönetim becerisine sahip,
İletişim, organizasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş,
Askerlikle ilişiği olmayan BAY adaylar aranmaktadır.
ESENYURT
omur.koc@dafkilit.com

13- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İstanbul Anadolu yakası için Yazılım Danışmanlığı sektöründe değerlendirilmek üzere
-Muhasebe Uzmanı
-Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışlarımız mevcuttur.
İlgilenenlerin özgeçmişlerini cansin@ikarosandpartners.com iletmelerini rica ederim.

14-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İnsan Kaynakları Müdürü
Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için, İnsan Kaynakları süreçleri, Personel ve İdari işlemlerden sorumlu olacak, üretim sektöründe benzer konumda deneyimli, “İnsan Kaynakları Müdürü” arıyoruz.
İlgilenen adaylar özgeçmişlerini info@analizden.com.tr adresine iletebilir

 

15-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İnsan Kaynakları
Pendik Kurtköy’de bulunan projemize bordrolama ve hakediş bilen insan kaynakları personelleri aranmaktadır.  Sadece CV gönderenler değerlendirilecektir.
b.bolukbas@glmgrup.com

16- İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İZMİR

Firmamız bünyesine bayan idari işler /ön muhasebe elemanı , tercihen İzmir yada Aliağa da ikamet eden edebilecek, aktif araç kullanabilen personel arayisimiz vardır. Ilgilenen arkadaşların Cv lerini c.yildirim@gurayendustri.com adresine göndermeleri rica olunur

17-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İstanbul – Mecidiyeköy – Perakende mağazalarda gerçekleşen günlük işlemlere istinaden oluşturulan kasa raporları ve sistemde ki kayıtların doğruluğunun teyit edilmesi, – Mağaza personeli ve bölge müdürlerinin iş avansı masraflarının veri girişleri ve mutabakatlarının yapılması, – Mağazalar tarafından her hafta düzenli olarak merkeze gönderilen kasa evraklarının takip edilmesi ve teslim alınması, – Mağazalarda kullanılmakta olan e-arşiv fatura , gider pusulası ve sevk irsaliyesi gibi matbu evrak taleplerinin karşılanması, – Muhasebe alanında en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olması – MS Office programlarını kullanım konusunda tecrübe sahibi – Tercihen nebim V3 programını aktif kullanan – Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Başvuru: uczorer@gmail.com

18-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – ANKARA

PERSONEL MÜDÜRÜ

Ankara Merkezli Şirketler Grubuna bağlı, Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer alan kurumumuz görev alacak PERSONEL MÜDÜRÜ alınacaktır. CV paylaşımı için melda@yapigrup.com • Üniversite mezunu, • Bordro ve Özlük İşleri yapılandırılması ve yönetimi konusunda en az 15 yıl tecrübeli, • Tercihen inşaat sektöründe görev yapmış, • Süreç geliştirme ve uygulama tecrübesine sahip, • SGK, İş Kanunu ve Mevzuata uygulama düzeyinde hakim, • Raporlama konusunda deneyimli, • MS Office programlarına hakim, özellikle excel bilgisi çok iyi olan, • Prezentabl, güvenilir, planlı, düzenli, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli.

 

19-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İZMİR / MANİSA

İNSAN KAYNAKLARI SORUMLULARI – İZMİR, MANİSA Şirketimizin İnsan Kaynakları faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız. GENEL NİTELİKLER -Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun, -Tercihen eğitim ve gelişim konularında deneyimli, -İyi derecede İngilizce bilen, -MS Office programlarını işinde etkin kullanabilen, -Manisa veya İzmir’de ikamet eden, -Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan. İlgilenen adayların özgeçmişlerini insankaynaklari@zaimogluholding.com.tr adresine yönlendirmelerini rica ederim

20-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ – İSTANBUL

İç Denetçi Uzmanı Memorial Sağlık Grubu bünyesinde görev alacak İç Denetim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. İş arayışı aktif olan kişilerin tugce.karagozlu@memorial.com.tr adresine mail atmalarını rica edeceğim.

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji