Seminerimiz Var : Finansal Bilgi Güvenliği ve İç Kontrolde Yeni Yaklaşımlar

Finansal Bilgi Güvenliği ve İç Kontrolde Yeni Yaklaşımlar Konulu Seminerimiz

Seminerimiz var : Finansal Bilgi Güvenliği ve İç Kontrolde Yeni Yaklaşımlar
Seminerimize Bekleriz: Finansal Bilgi Güvenliği ve İç Kontrolde Yeni Yaklaşımlar
Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

Değerli Dostlar;
Yine Bir İlk İle Karşınızdayız!
Konumuz : Finansal Bilgi Güvenliği ve İç Kontrolde Yeni Yaklaşımlar
Yer : Başkent Öğretmenevi / Ankara
Panelistler :
Prof.Dr. Ganite KURT – S.M.Mali Müşavir Selçuk GÜLTEN

SEMİNER SONRASI KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR.
BUNUN İÇİN TEK BİR RİCAMIZ VAR!
Katılım Belgesinde isminizin yazılı halde gelmesi ve Eğitim Notlarının gönderilebilinmesi için aşağıdaki linke tıklayarak Katılacağınızı belirtmeniz Yeterlidir.
Katılım Belgesi isteyenler basım işlemleri süreci de göz önüne alındığında 16.02.2016 Tarihine Kadar Bilgilerini bırakması önemle arz olunur.
Ben Doldurmak istemiyorum diyenler olabilir hiç sorun değil elinizi kolunuzu sallayarak da gelebilirsiniz 🙂
İlgili Link Aşağıdadır:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAJcW18Kgvm7sC1yHoUIDrPW19faabqCAtMR9uzkjynoTsug/viewform?c=0&w=1

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji
Paylaş
Önceki İçerikUlusal Varlık Fonu Hakkında Kısa ve Öz
Sonraki İçerikMakul Bir Kota Uygulaması ile Mali Müşavirlik Mesleğinin Karizması da Artacaktır
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy