Professionel English Mesleki İngilizce (Acente, Toplam, Toplama, Tarimsal faaliyetler, Tarimsal urun, Dagitim, Tahsilat odenek karsilik, Kabul edilebilir alternatif yontem)

english time acente
english time acente
Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

Professionel English – Mesleki Ingilizce (Acente, Toplam, Toplama, Tarımsal faaliyetler, Tarımsal ürün, Dağıtım, Tahsilat ödenek karşılık, Kabul edilebilir alternatif yöntem)

 

Agency                                       : Acente
Aggregate                                  : Toplam
Aggregation                               : Toplama
Agricultural activitiy                  : Tarımsal faaliyet
Agricultural produce                  : Tarımsal ürün (UMS 41)
Allocation                                   : Dağıtım
Allowance                                   : Tahsisat, ödenek, karşılık
Allowed alternative treatment  : Kabul edilebilir alternatif yöntem

 

Saygılarımla,

S.M.Mali Müşavir

Fidan ASLANTAŞ

 

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji
Paylaş
Önceki İçerikSON DEĞİŞİKLİKLERLE LİMİTED ŞİRKET KURULUŞ SÜRECİ
Sonraki İçerikVergi İnceleme Süreci Sonrasi Mükellef Haklari
1986 yılında Ankara da doğmuş olup 2003 yılı Ankara Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü, 2009 yılı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İşletme Bölümü ve 2011 yılı Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. 2009 yılında mesleğe ilk adımını atmıştır. 2013 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik staja giriş sınavını başarıyla kazanmış. 2007 yılında Serkan ATASOY’ un kurmuş olduğu ve Türkiye’nin en büyük muhasebe grubu olan , Muhasebe Bilenler Topluluğu’nun platformlarında moderatör olarak görevlerini sürdürmekte ve www.muhasebebilenler.com sitesinde editörlük ve yazarlık yapmakta olup mesleğe katkı sağlamaktadır. 2017 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatını almaya hak kazanmıştır. 2019 yılında Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda Mesleki Denetim Komisyonunda görev almıştır. Kamu Gözetim Kurumu' nun düzenlemiş olduğu Bağımsız Denetçilik sınavlarına girmeye devam etmektedir. 2022 yılında Altınbaş Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesinden almış olduğu eğitim sertifikaları ile kendisini geliştirmeye devam etmektedir. İnstagram➡️@aslantasmalimusavirlik