MBT Anlaşmalı Kurumlar Ferdi Kaza Sigortası Hediyeli Mesleki Sorumluluk Sigortası

Bu Yazımızın Konusu :MBT Anlaşmalı Kurumlar Ferdi Kaza Sigortası Hediyeli Mesleki Sorumluluk Sigortası
Bu Yazımızın Konusu :MBT Anlaşmalı Kurumlar Ferdi Kaza Sigortası Hediyeli Mesleki Sorumluluk Sigortası
Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

Değerli Meslektaşlarım Merhabalar;

MBT Anlaşmalı Kurumlar Arasına Ferdi Kaza Sigortası Hediyeli
Mesleki Sorumluluk Sigortası eklemiş bulunmaktayız. 

Peki Neden: Son Zamanlarda Meslektaşlarımız arasında yaşanan stres ve sıkıntı sonucu oluşan sorunlar, Vergi Cezaları, Adli ve İdari Para Cezaları ve Müteselsil Sorumluluk konularında yaşanan sıkıntıların bertaraf edilmesi ve bu konuda bir kafa rahatlığı sağlamak adına Nevo Sigortadan Yasemin hanım ile yaptığımız görüşmeler ile sizlere aşağıdaki detaylarda klozları olan Mesleki Sorumluluk Sigortalarını MBT’ye özel Ferdi Kaza Sigortası Hediyesi ile sağlamak üzere anlaşmayı gerçekleştirdik.

Bizim işimizin stres bölümünü oluşturan en önemli şeylerden birisi doğacak cezalar (Firma ile yaptığımız görüşmelerde cezanın ödenmesi ile ilgili bir sıkıntının yaşanmadığını özellikle belirttiler) ve bu cezalar karşısında oluşacak mahkeme vb durumları ve müşterilerimize bunun anlatılması noktasında oluşan sıkıntılardır. Bunları bertaraf etmek adına güzel bir anlaşma olduğunu düşünüyorum.

Klozların Detayları Aşağıdaki Gibidir.

 

Her hangi bir sorun olduğunda Yasemin hanım elinden geleni yapacağına bizlere söz verdi. Bu anlaşma kapsamında sizler de bir sorun yaşarsanız direkt benimle iletişime geçebilirsiniz. Anlaşma yapmak zor ama şartlar oluşmuyorsa iptal etmek bizim için çok kolaydır. Umarım yıllarca kullanacağınız güzel bir anlaşma olur.

Tüm Üyelerimize Hayırlı Uğurlu Olsun.

Muhasebe Bilenler Topluluğu

Yalnız Değilsiniz…

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji
Paylaş
Önceki İçerik14.06.2019 Tarihli İş İlanları
Sonraki İçerikHaziran 2019 Vergi Beyan ve Odeme Gunleri
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy