MBT Anlaşmalı Kurumlar Ferdi Kaza Sigortası Hediyeli Mesleki Sorumluluk Sigortası

Tunchan Sigorta ile mesleki sorumluluk sigortası anlasması görseli
Tunchan Sigorta ile mesleki sorumluluk sigortası anlasması görseli

Değerli Meslektaşlarım Merhabalar;

MBT Anlaşmalı Kurumlar Arasına Ferdi Kaza Sigortası Hediyeli
Mesleki Sorumluluk Sigortası eklemiş bulunmaktayız. 

Peki Neden: Son Zamanlarda Meslektaşlarımız arasında yaşanan stres ve sıkıntı sonucu oluşan sorunlar, Vergi Cezaları, Adli ve İdari Para Cezaları ve Müteselsil Sorumluluk konularında yaşanan sıkıntıların bertaraf edilmesi ve bu konuda bir kafa rahatlığı sağlamak adına Nevo Sigortadan Yasemin hanım ile yaptığımız görüşmeler ile sizlere aşağıdaki detaylarda klozları olan Mesleki Sorumluluk Sigortalarını MBT’ye özel Ferdi Kaza Sigortası Hediyesi ile sağlamak üzere anlaşmayı gerçekleştirdik.

Bizim işimizin stres bölümünü oluşturan en önemli şeylerden birisi doğacak cezalar (Firma ile yaptığımız görüşmelerde cezanın ödenmesi ile ilgili bir sıkıntının yaşanmadığını özellikle belirttiler) ve bu cezalar karşısında oluşacak mahkeme vb durumları ve müşterilerimize bunun anlatılması noktasında oluşan sıkıntılardır. Bunları bertaraf etmek adına güzel bir anlaşma olduğunu düşünüyorum.

Klozların Detayları Aşağıdaki Gibidir.

Her hangi bir sorun olduğunda Yasemin hanım elinden geleni yapacağına bizlere söz verdi. Bu anlaşma kapsamında sizler de bir sorun yaşarsanız direkt benimle iletişime geçebilirsiniz. Anlaşma yapmak zor ama şartlar oluşmuyorsa iptal etmek bizim için çok kolaydır. Umarım yıllarca kullanacağınız güzel bir anlaşma olur.

Tüm Üyelerimize Hayırlı Uğurlu Olsun.

Muhasebe Bilenler Topluluğu

Yalnız Değilsiniz…