12 Mayıs 2019 ASMMMO Seçimleri için MBT Moderatörlerinden Mali Müşavir Serkan Tavşan a Tam Destek

09Muhasebe Bilenler Topluluğu Moderatörlerinden Kurucu Yöneticilerine Destek Açıklamasıdır ;

 

Sayın meslektaşlarımız, kıymetli Muhasebe Bilenler Topluluğu üyelerimiz;
Bir çoğunuzun da bildiği gibi 12.05.2019 tarihinde Ankara da gerçekleşecek olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir seçimlerinde Muhasebe Bilenler Topluluğu kurucumuz Başkanımız Mali Müşavir SERKAN TAVŞAN Bağımsız Türmob Delegesi olarak adaylığını koymuştur.

2007 yılında kurduğu Muhasebe Bilenler Topluluğu sayesinde bir çok meslek mensubunun gönlünde taht kuran, mesleğimizde emekleyenler ile koşanları bir platformda buluşturan, mesleki sorunlara çözüm bulan grup üyeleri arasında birlik ve beraberliği sağlayan, dayanışmanın en güzel örneği. Her geçen gün değişen, yenilenen kanunları bizlere en hızlı ve doğru şekilde ulaşmasını sağlayan, gerek kullandığı dil gerekse kurduğu her cümlede kullandığı barışçıl ve birleştirici üslubuyla yaklaşık 90.000 mesleki üyeyi (Tüm Oluşumlarıyla Günlük 150.000 Aktif üyeyi) bir arada tutması ve mücadeleci tavrıyla mesleği sevdiren başkanımızın biz gönüllü Muhasebe Bilenler Topluluğu modaratörleri olarak yanında olduğumuzu bu video ile bildirmek ve her daim destekçisi olarak arkasında olduğumuzu söylemek istedik.
Başkanımızın bugüne kadar vermiş olduğu her mücadele de yüksek başarılarına bir çoğumuz şahit olduk.
Yaptığı en küçük harekete bile kalbini aklını ve ruhunu kattığını biliyoruz ve çıktığı bu yolda Muhasebe Bilenler Topluluğuna gö

nül verdiği gibi yine meslek aşkıyla bu adaylığa gönül verdiğine inanıyoruz.
Her geçen gün zorlaşan birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde içimizden biri bundan sonra mesleki mücadelemizde gözümüz, kulağımız ve sesimiz olucak. Sayenizde mücadelemize bir adım daha yakınız.
Aklınızın yattığı ve yüreğinizin attığı her şeyi başarabilirsiniz.
Umutlarımızın her daim ışığı olduğunuz bu yolda önünüz hep aydınlık başarılarınız daim olsun. Türkiyenin dört bir tarafında yanında olamasakta, kalbimiz seninle Başkan.

Mesleğimizin Geleceği İçin SERKAN TAVŞAN’ı Seçin!

MUHASEBE BİLENLER TOPLULUĞU MODERATÖRLERİ

Peki Nasıl Oy Kullanılacak;

12 Mayıs Tarihinde Önümüzde 2 Oy Pusulası Gelecek bunlardan biri Yönetim Denetleme ve Disiplin üstadın bu dönem bu Kurullar için adaylığı yok.
Delegasyona ayrı bir pusula geliyor ve ayrı bir oy veriliyor.  Üstat sadece buraya aday. Önemli bir nokta var ki Delegasyon için gelen pusulada sadece 1 kutucugu işaretleyebiliyorsunuz 2 yeri işaretlerseniz oy geçersiz oluyor.
Özetle Yönetim Denetleme Disiplin için istediğiniz yere yerin ama Delegasyon için sadece Serkan TAVŞAN’ı işaretlemenizi rica ediyoruz.

Muhasebe Bilenler Topluluğu Moderatöleri