TÜRMOB KART AVANTAJLARI

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

Türmobkart’ın Elektronik Tahsilat Sistemi ile mükelleflerinizden, borçlularınızdan tahsilatlarınızı ister tek çekim ister taksitle yapabileceğiniz bir ödeme alma sistemidir.

İhtiyacınız olan tüm tahsilat çözümlerinin bir arada olduğu bir platformdur. Hızlı ve kolay entegrasyon süreci, uygun komisyon oranları , ücretsiz, masrafsız, sürpriz bedellerin olmadığı bir üründür.

Elektronik Tahsilat Sistemi, siz değerli müşavirlerimize ödeme alma işlemlerinde kolaylık sağlamak için geliştirilmiştir. Sistem hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte inceleyebilirsiniz.

TÜRMOB KART TANITIM VİDEOSU

Türmobkart sunumumuzu aşağıdaki linkte bilginize sunarım.

http://turmob.org.tr/ebulten/TURMOBKart/turmobkart_avantajlari.pdf

 

Her an her yerde, ödeme alabilme ve taksit yaparak borçlulardan tahsilat yapılabilmesi, müşavirlerimizin işlemlerini hızlandırırken, yaptıkları tahsilat miktarını da artırmaktadır.

Sizleri bu konuda daha fazla bilgilendirebilmek adına Elektronik Tahsilat Sisteminin faydaları aşağıda belirtilmiştir

Müşavirlerimiz com.tradresinden  TÜRMOBKart  numaraları ve şifreleri ile kendi sayfalarına giriş yaparak ödeme alabilirler. TÜRMOBKart sayfası içerisinde ”Ödeme Al” butonu bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde WEB sitesi olmayan avukatlar bürolarına gelemeyen mükelleflerinin mail adresine veya telefonlarına tahsilat alma linki gönderebilir.

  1. IOS ve Android işletim sistemli cep telefonlarına E-Tahsilat uygulamasını indirebilir, bilgisayara gerek duymaksızın cep telefonundan, mükellef yanında anında ödeme alabilir.
  2. E-tahsilat linkini WEB sitenize entegre edebilir, mükellef veya borçlularınızdan 17 Banka, 7 kredi kartı markası ile tek çekimde ve 3-6-9-12 taksitleödeme alabilirsiniz.
  3. Kart saklama yöntemi ile düzenli talimat vererek tahsilatlarınızı alabilirsiniz.
  4. Her bankadan ayrı ayrı pos başvurusu yapmak zorunda kalmazsınız.
  5. Her bankanın pos işletim ücreti, verimsizlik ücreti, ciro taahhüdü, kurulum ücreti ve yıllık aidatını ödemek zorunda kalmazsınız.

 

PARAM KURUMSAL SUNUMU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !!

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji