Teşekkürler Türkiye!

Bugün 81 ilden 75i MBT ye Giriş Yaptı
Bugün 81 ilden 75i MBT ye Giriş Yaptı

Teşekkürler Türkiye

Gördüğünüz görsel Bugün Gerçekleştirdiğimiz Etkinliğimize katılımı göstermektedir. Mavilikler (Bazıları daha açık bazıları daha koyu giriş oranını temsil ediyor, beyazlar ise bugün etkinliğimize katılmamış iller 🙂 ) bugünkü etkinliğimize katılan ve bugün sitemize giren illeri Temsil Ediyor.
Gerçekten şu dönem için beklemediğim bir katılım oldu.
Rekor Kırdık mı bilmiyorum ama Türkiye Haritası üzerinden de göreceğiniz üzere 81 ilden sadece 7 ilimiz etkinliğimize katılım gösterememiş ve giriş yapamamış bu bana göre inanılmaz bir oran ve Muhasebe Bilenler Topluluğu’nun nerelere ulaştığının en açık göstergesi, hemde Gelir Vergisi ayında ve en yogun dönemde yaptığımız denemede böyle bir sonuç almak beni gerçekten çokk mutlu etti.

Türkiye’nin En Büyük ve En Aktif Muhasebe Grubu dememdeki altyapıyı biraz daha desteklemiş olduk.

Bugün giriş yapamayan Haritada Beyaz gördüğünüz iller ise şunlar 🙂

Gümüşhane-Bayburt-Tunceli-Bingöl-Muş-Bitlis ve MEMLEKETİM ARDAHAN 🙁

Yöneticisi Ardahan’lı olup giriş yapamayan 7 ilin arasında Ardahan’ın olması benim adıma talihsiz olsa da bugün Ardahan ve diğer 6 ilde işlerin yogun olduğunu düşünmek istiyorum 🙂

Evet bizler ciddi anlamda meslek ve sizler için emekler veriyoruz, içerik üretiyoruz, yeni neler yapabiliriz onları düşünüyoruz ama bugün bir kez daha gösterdiniz ki emek veren insanların ricasını sizler de geri çevirmiyorsunuz Gelir Vergisi ayı olsa bile.
İnanın bu etkinliği bugün açarken dönemden dolayı ben de böyle bir sonuç beklemiyorum 🙂 normal aylarda olsa bu istatistikleri başka şekillerde de almıştım ama bu ay ve ayın 23ünde burada bu ışıkları yakmış olmanız beni çok mutlu etti ki ben özellikle bu yogun dönemi seçtim bu donem böyle ise normal dönemi siz düşünün 🙂 demek ki güzel işler yapmışız, demek ki Tüm Türkiye’ye ulaşmışız, demek ki yaptığımız işlere değer veriliyor. İçerik üreten, bilgilerini sizlerin faydasına sunan tüm arkadaşlarım adına sonsuz Teşekkürler.

 

Sevgi ve Mutlulukla Kalın

S.M.Mali Müşavir

Serkan ATASOY

 

 

Paylaş
Önceki İçerikGelir Vergisi Kanununa Göre İndirilebilinecek Giderler
Sonraki İçerikİrsaliyeli Faturada Dikkat Edilmesi Gereken Bir Konu
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy