Elektronik Dönüşüm için Elektronik Seminer 17 Kasım Pazar Saat 12:00 de Youtube Kanalımızda

Elektronik Dönüşüm için Elektronik Seminer 17 Kasım Pazar Saat 12:00 de Youtube Kanalımızda

Değerli Meslektaşlarım;

Madem Anlatacağımız konular E Dönüşüm o zaman Neden seminerleri de E Dönüşüme tabi tutmayalım dedik ve daha önce bu alanda binlerin hayya on binlerin birden faydalanacağı E Dönüşüme tabi tutulmuş bir Seminer de hatırlamadığımız için burada da ilk ya da varsa ilkler arasında olalım, hem naçizane şekilde örnek olmaya devam edelim hem de bundan sonra bu tür seminerleri ve eğitimleri E Dönüşüme tabi tutanların sayısının artmasına vesile olup bir eğitim yapılacaksa sadece o ildeki meslektaşlarımız değil Ülkemizdeki tüm meslektaşlarımız faydalansın diyerek 17 Kasım Pazar Günü Saat: 12:00 da Youtube Kanalımızda Canlı Yayında Bir Seminer vermek üzere karşınızda olacağız.
Canlı Yayının Yapılacağı Youtube Kanalımız : https://www.youtube.com/muhasebebilenlertoplulugu
Takibe Alabilirsiniz.
 
Seminerin Moderatörlüğünü ben deniz Mali Müşavir Serkan ATASOY yapacak
Akış ise şöyle;
– Yeni Tebliğ Işığında Elektronik Mali Uygulamalar
Mali Müşavir Alper Erdem
-Dijital Muhasebe Uygulamaları ve Yeni Nesil Mali Müşavirlik
Mali Müşavir Selçuk GÜLTEN
– E Dönüşüm Sürecindeki Teknik Konular
Mali Müşavir Halil TUNÇ
– Soru Cevap Bölümü (Sunum Aralarında da Moderatör canlı yayının yorumlar bölümünde sizlerden gelen soruları ilgilisine yönelterek akışı bozmayacak şekilde planlama yapabilir 🙂 )
 
Seminerin alışılagelmiş şekilde Motamot değilde sunumlar ile birlikte bir sohbet ortamında sizleri sıkmayacak şekilde yapmayı planlıyoruz. Şunu net olarak söyleyebilirim ki Kadro gerçekten sağlam 🙂 ancak İlk olması münasebetiyle sonrakilere de ışık olacak bu seminerde gerek teknik gerek sunum esnasında bir kusurumuz olursa şimdiden affola 🙂 İlker her zaman zor ve gergin geçer sonrakiler daha iyi olacaktır. Tabi ki bu sunumdaki duruma göre  🙂 🙂
 
Etkinliğe Gidiyor demenizi ve Bilet Var Bölümünden bilgilerinizi bırakmanızı rica ediyoruz. Bilet var bölümünde bırakacağınız bilgilere göre seminer notları sizler ile paylaşılacaktır.
 
Sevgiler
Mali Müşavir Serkan ATASOY