14.10.2019 Tarihli İş İlanları

1-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

Nevizade sokak- Beyoğlunda bulunan Restaurant mükellefimize luca programı bilen,  en az 3-4 yıllık tecrübesi olan bir muhasebe elemanı aramaktayız.

Varsa bu özellikte işarayanların Cv lerini sevdarizvanoglu@gmail.com adresine göndermelerini rica ediyorum.

 

 

2-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-ANKARA***

MERKEZİ ANKARA Bahçelievler’de bulunan TAAHHÜT şirketimizde çalıştırılmak üzere ÜNİVERSİTELERİN 4 yıllık işletme muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun, EN.az 3 yıllık muhasebe deneyimi olan personel alınacaktır. ADAYLARIN ETA muhasebe programına hakim olmaları ve ERKEK adayların Askerlikle ilişkisi bulunmaması gerekmektedir. MÜRACAATLAR: grupymm@hotmail.com adresine fotoğraflı CV göndermek suretiyle yapılacaktır.

 

 

3-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-ANKARA***

AKYURT’taki firmamıza Luca bilen e-defter ve tekdüzen muhasebeden anlayan Muhasebe Elemanı alınacaktır Cv orhankarahasan@hotmail.com 0.542.322.08.91

 

 

4-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-ANKARA***

BAŞKENT OSB’deki fabrikamıza ön muhasebe çalışanı alınacaktır. 0.312.395.21.12 info@yorummatbaa.com

 

 

5-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-ANTALYA***

İnsan Kaynakları – Antalya 

Muratpaşa Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma 

Adresi : B.ONAT CD 1429 SK 4 POLIGON AP. NO:14/5-6 MURATPAŞA ANTALYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KONYAALTI , MURATPAŞA , KEPEZ , DÖŞEMEALTI , ANTALYA MERKEZ İrtibat Bilgileri : İsim : Nihal NERGİZ Ünvan : Telefon : 905333069601 Eposta : info@termotek.net

 

 

 

 

 

 

 

6-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-ÇORLU***

Çorlu (İstanbul) : Muhasebe Sorumlusu 

GENEL NİTELİKLER • Günlük Kasa, Banka, Finansal İşlerde; Planlama, Kayıt Ve Takip İşlemleri Yapabilecek, • İrsaliye‐Fatura Düzenleyebilecek, • Genel Muhasebe Ve İnşaat Muhasebesi Uygulamalarında Deneyimli, • Yabancı Para İşlemlerine Hakim, • MS Office Programlarına Hakim, • E‐Fatura, E‐Arşiv Faturalama Süreçlerinde Tecrübeli, • Mutabakat Konusunda Tecrübeli, • KDV, Muhtasar, B Formu, Geçici – Kurumlar Vergi Beyanlarını Düzenleyebilecek, • KDV İadesinde İndirilecek Ve Yüklenilen KDV Listelerini Hazırlamada YMM’ye Destek Olabilecek, • Personel Özlük Dosyalarının, Ücret Bordrolarının Ve İlgili Evraklarının Düzenleyebilecek, SGK İşe Giriş‐Çıkış İşlemlerini Yapabilecek, • Genel Muhasebe Kayıtlarını Bilen Ve Bunları İşleyebilen (Banka, Cari, Fatura, Fiş, Çek Ve Senet Vs. Muhasebe Kayıtları) • Müşteri Cari Hesaplarını Kontrol Edip, Ödemelerin Takibini Yapabilecek, • Resmi Kurumlara Gerekli Bildirimleri Yapabilecek, Askerliğini Tamamlamış Ve Tekirdağ/Ergene Bölgesindeki İnşaat Şantiyemizde Görev Alabilecek Muhasebe Elemanı Aranmaktadır. Tel: 02164416161

 

 

7-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı –

Mahmutbey’de bulunan merkez ofisimizde İnsan kaynakları departmanına bağlı olarak görevlendirilecek işe giriş çıkış yapmayı bilen, exceli iyi olan, biraz bordro bilgisi olan ve dış görünüşüne önem veren bayan eleman alınacaktır. İlgilenenler için: cv’nizi duygu@yemekcim.com.tr adresiyle paylaşabilirsiniz.

 

 

8-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

İstanbul esenler tekstilkentte hizmet veren bir firmamız için Bay ön  muhasebe uzmanı aranmaktadır. ilgilenenler info@kocmekanik.com adresine cv gönderebilir 

 

 

9-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

 İSTANBUL AVRUPA YAKASI İŞ İLANI

Kurumsal personel kıyafetleri ve deri aksesuar alanında hizmet vermekte olan şirketimiz için ekibimizde çalışacak finans müdürü arayışımız mevcuttur.

İlgilenenlerin eser.solak@smp-tr.com eda.kaygusuz@smp-tr.com adreslerine cv lerini beklemekteyiz.

 

 

 

10-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

İSTANBUL AVRUPA YAKASI İŞ İLANI

Beyoğlundaki Et Firmamızda çalışacak. 

Tecrübeli bayan Önmuhasebe personeli alınacaktır. 

İletişim

kasabimethane@gmail.com 

adresine gönderilmesi rica edilir.

 

 

11-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

Değerli arkadaşlar Kemalpaşa’da bulunan Kablo fabrikasına ön muhasebede (Yetişmiş)  görevlendirilecek  elamanı aramaktayız. Lucanet ve Netsis Programları kullanılmaktadır. Bay ve Bayan olabilir. CV leri kobimuhasebe@gmail.com adresine atabilirsiniz.

 

 

12-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

Genel muhasebede tecrübeli

Beyanname (KDV MUHTASAR vs. ) ve SGK işlemlerini yapabilen bir eleman aranıyor. 

Şirket: İhracat Firması (Tekstilkent Koza Plazada)

Her ay KDV iadesi alıyor. 

Maaş :3.500-4.000 civarı

Mesai saatleri: 08:30-17:30. Hafta sonu yok. Servis ya da yol parası veriliyor. 

Günlük 16 TL multinet yatıyor. 

Maaş resmi

İrtibat emaili: 

Serkan_koc@ismmmo.org.tr

 

 

13-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

İnsan Kaynakları Stajyeri – Kozyatağı 

Sağlık Sektörü’nde faaliyet gösteren şirketimizin İnsan Kaynakları Departmanı’nda görevlendirilmek üzere ‘İnsan Kaynakları Stajyeri’ aramaktayız. Stajyer olarak başlayıp kadroya geçebilecek yeni mezun adayların özgeçmişlerini zehra.kus@istanbulmedicalcenter.com adresine yönlendirmeleri rica olunur.

 

 

 

 

 

 

 

14-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  hizmet sektöründe faaliyet gösteren global iş ortağımız bünyesinde görev alacak 6 ay süreli “İnsan Kaynakları Yöneticisi”

pozisyonu kapsamında bir arayışımız bulunmaktadır. Söz konusu pozisyon ile ilgilenen adayların CV’lerini burcin.gunduz@origo-ik.com adresine göndermelerini rica ederiz.

 

 

15-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

Moda erkek giyim alanında Ramsey ve KİP markalarıyla perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Muhasebe Departmanı’nda Dış Ticaret/İthalat-İhracat muhasebesinden sorumlu olacak “Muhasebe Uzmanı” arayışımız vardır.  Başvurularınızı kariyer@gurmen.com.tr adresine iletebilirsiniz. 

 

 

16-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

 Şişli’de bulunan Özel Hastanede çalışmak üzere, özlük işleri ve bordrolama alanında en az bir sene deneyim sahibi insan kaynakları uzm. yard. alınacaktır. 

CV: platonikik@gmail.com 

 

 

17-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

Merkezi Kozyatağı’nda bulunan Sağlık Sektörü’nde faaliyet gösteren şirketimizin 

İnsan Kaynakları Departmanı’nda görevlendirilmek üzere ‘İnsan Kaynakları Stajyeri’ aramaktayız. Stajyer olarak başlayıp kadroya geçebilecek yeni mezun adayların özgeçmişlerini zehra.kus@istanbulmedicalcenter.com adresine yönlendirmeleri rica olunur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-ANKARA***

Danışmanlığını üstlendiğimiz Ankara merkezli mimari dış aydınlatma sektöründeki sanayi kuruluşumuz için aşağıdaki niteliklere sahip “İnsan Kaynakları Müdürü” arayışımız bulunmaktadır,

-Üniversite mezunu,

-İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,

-İnsan kaynakları uygulamaları konusunda (mülakat teknikleri, performans değerlendirme, kariyer planlama, tutundurma vb.) en az 5 yıl deneyimli,

-Tercihen ERP yazılımlarının insan kaynakları modülü kullanımında tecrübeli,

-MS Office uygulamalarına hakim,

-İş takibi konusunda dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen,

-İnsan İlişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,

İlgilenen adaylar gokceozen@laborlab.com.tr adresinden iletişime geçebilirler.

 

 

 

19-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

İstanbul İkitelli, Otomotiv Yedek Parça Sektörü, * Logo programını iyi bilen ön muhasebe personeli diğer özellikler standart, çalışkan, iyi huylu, takım çalışmasına yaktın vs vs vs. 

İlgilenenlerin doğrudan murat@otomarka.com.tr adresine cv lerini göndermeleri rica olunur

 

 

 

20-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ-İSTANBUL***

Beykoz’da, ihale işi yapan,inşaat taahhüt firmasında muhasebe görevini yürütecek,askerliğini tamamlamış ve inşaat işi ile ilgili tecrübesi bulunan bay muhasebe personeli alınacaktır 

CV:gokhankesimal@kentseltasarim.com.tr