Ucretsiz Muhasebe Meslegindeki Dogru Bilinen Yanlıslar Egitimimiz Hk

Muhasebe Mesleğindeki Doğru Bilinen Yanlışlar
(Ücretsiz)

Muhasebe Mesleğinde Doğru Bilinen Yanlışlar Konulu (Ücretsiz) Eğitim Çalışmamıza (Seminerimize) Tüm Meslektaşlarımız Davetlidir…

Seminerimizde İşlenecek Konuların Ana Hatları Aşağıdaki Gibi Olacaktır.
– Sıkca Yapılan ve Doğru Olduğu Düşünülen Yanlışlar
– Muhasebenin Unutulmaya Yuz Tutmuş Temel Kavramları
– Mali Tablolar İlkerleri, Nazım Hesap Sistemi

Seminerimiz 12:00 da başlamakla birlikte 18:00 a kadar her anı dolu dolu geçeceğinden. Cumartesi çalışan arkadaşlarımız 12:00 a yetişemezlerse bile yetişecekleri saatte katılmaları katılımcılar için ciddi fayda sağlayacaktır.
Doğru Bilinen Yanlışları sona saklamayı düşünmemizin nedeni de budur. Bu konuda daha fazla meslek mensubumuzun faydalanması ve unutulmaya yuz tutmuş konuları Nusret KURTOĞLU Hocamız ile tekrar mesleki faaliyetlerimizde kullanabilmemiz için özel olarak tasarladığımız bu eğitim çalışmamıza meslek mensubu ayrımı gözetmeksizin Muhasebe Mesleğiyle ilgilenen TÜM meslektaşlarımızı Bekliyoruz.

ÜCRETSİZ KATILIM İÇİN AŞAĞIDAKİ ETKİNLİĞE GİDİYOR DEMENİZ

https://www.facebook.com/events/214496682441900/

BURADAKİ EĞİTİM SONUNDA BİLGİLERİ PAYLAŞABİLMEK VE KATILIMCI LİSTESİ OLUŞTURABİLMEK ADINA 4 SATIRLIK FORMU DOLDURMANIZI RİCA EDİYORUZ.

https://goo.gl/forms/SMgCrEpCV3lcCJ7T2

Cumartesi Görüşmek üzere 🙂

Saygılarımla
S.M.Mali Müşavir
Serkan ATASOY

Paylaş
Önceki İçerikIFLAS HALINDE BILINMESI GEREKENLER
Sonraki İçerikUCRET KESME CEZASİ UYGULAMASİ
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy