Muhasebe Bilenler Topluluğu’ndan Merhaba..!

Değerli Takipçilerimiz;

14.09.2007 Tarihinde Staja Başlama için açtığım ilk Facebook Grubu ile başlayan serüvenimize bir dönem ara verdikten ve o verilen aradan sonra 27.01.2009 tarihinde grubu tekrar açarak şuan ki 56.513 sayılarına ulaşmanın yanı sıra 16.570 kişilik Sayfamız, 3.791 kişilik instagram, Youtube Kanalı, Twitter derken ve nihayet internet sitemiz ile karşınızdayız.

Mesleğimizin layık olduğu yerlere ulaşması için mücadele veren grubumuz sitemiz ile daha da güçlenecek ve sosyal medya kullanamayan meslektaşlarımızı çekeceği gibi olayı sosyal medyanın yanı sıra daha kurumsal ve site şartları göz önüne alındığında daha esnek bir hale getireceğine inanıyoruz.

Grupta bizi nasıl biliyorsanız öyle olacağız, Hedeflerimizden şaşmadan, Kurallarımızdan taviz vermeyerek meslek ve meslektaş için çalışmaya sizler için içerik üretmeye ve Bilginin paylaşıldıkça güzelleşeceğini payda alarak ilerlemeye ve omuz omuza mesleki mücadele vermeye devam edeceğiz.

S.M.Mali Müşavir S.M.Mali Müşavir
Serkan Tavşan Halil Tunç

46 YORUMLAR

 1. Hoşgeldiniz diyor, Yeni seruvenimizde yanimizda olacaginiza sonuna kadar inaniyorum.
  Muhasebe Bilenler Toplulugu’nu ilk kurdugum gunden bugune tek bir amacim vardi: Meslegi layik oldugu yere tasimak icin tas ustune tas veya daha fazlasini koymak. Grupta bunu basardigimi guzel yorumlarinizdan, her gun yuzlerce soru cevaptan, onlarca makale, hap bilgi, mesleki capsler, English Time, Yarismalar, Mbt Cafe vs vs vs…
  Özetle Dostlar; Guzel isler yapmaya calistik hep birlikte yapmaya da devam edecegiz.
  Sitemiz Hepimize Hayirli Ugurlu Olsun…

  • emekleriniz için sonsuz teşekkürler. hepberaber mesleğimizi yüceltmeye ve birlikte olmaya devam.. hayırlı geceler

  • çok güzel allah başarı devamı getirsin meslek başarısıda tabiki allah utandırmasın çok detaylı ve yaratıcısınız sizi izlemeye okumaya takibe devam diyorum 🙂

 2. Hayırlı ugurlu olsun Allah utandırmasın. Yaptiklarin yapacaklarinin teminatidir bunu bütün üyeler kesinlikle destekliyordur. Azmini meslek için görüşlerin bütün meslektaşlara örnek olsun inşallah grup üyeleri olarak her zaman yanındayız dogru yoldasin ileride daha iyi yerlere geleceksin. Face grubu gibi sitede yararli olacaktir bu kaçınılmaz MBT heryerde.

 3. Mesleğimizin Her Zaman Zirve de Olabilmenin Verdiği Mutluluk ve Onun için gayret ve çaba sarf eden değerli üstadlarimi görünce ne kadar da doğru bir meslek seçimi yaptığımı düşünüyorum….

  Saygılarımla

 4. Harika işler başardınız tebrik ediyoruz başarılarınız devam etmesi dileğiyle iyiki varsınız

 5. Tebrik ediyorum Allah utandırmasın Emeklerinize sağlık , hayırlı olsun hepimize..?

 6. Hayırlı olsun Serkan ve Halil kardeşim emeğinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum

 7. Daha sırada ne var bilemedim :)) Allah yolunuzu açık etsin emeklerinizin karşılığı teker teker gelsin. Durmak yok, sıradaki gelsin :))

 8. Bu gidişatı değiştireceğiz mesleğin kaderini yine meslektaşın azim ve kararlığı kurtaracaktır.

 9. Hayırlı olsun.Elinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim.çok iyi gidiyorsunuz.tebrikler.

 10. mükemmel olmuş çok güzel iş ve eğlence ve tabiki herkes yine hep beraber çok güzel ya gerçekten emeklerinize sağlık tekrardan

Comments are closed.