MBT Anlasmalı Kurumlar Kenan Uğurluğelen Hoca ‘mız ile Smmm Sınavlarına Onlıne Hazırlık İçin MBT Uyelerine Ozel Indırım

MBT Anlasmalı Kurumlar Kenan Uğurluğelen Hoca ‘mız ile Smmm Sınavlarına Onlıne Hazırlık İçin MBT Uyelerine Ozel Indırım

Mesleki sınavlara yönelik eğitim veren www.smmmegitimi.com ile Muhasebe Bilenler Topluluğu üyeleri arasında yapılan indirim protokolü imzalanmıştır.
Buna göre internet üzerinden online eğitim almak isteyen SGS – Yeterlilik veya KGK Bağımsız Denetçilik eğitimleri kapsamında üyelerimize özel indirim yapılacaktır.
Muhasebe Bilenler Topluluğu’na üye olanlar, www.smmmegitimi.com online eğitim merkezi tarafından ilan edilen fiyatlardan %10 indirimli yararlanacaktır.(Staja Giriş Sınavı %15 Yeterlilik Sınavı için tüm ders  alan kişilere özel %15 indirim uygulanacaktır)
Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.
Formu dolduran üyelerimizin mail adreslerine ödenmesi gereken tutar mail olarak geri bildirim yapılacaktır.
Ödemelerinizi havale/eft ile yapabileceğiniz gibi kredi kartıyla da yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi tek çek yapacaksınız ama kendi bankanızı arayarak yaptığınız ödemenin “eğitim harcaması” olduğunu ifade ederek (banka sistemde zaten gözükecek) vade farksız taksitlendirme talebinde bulunacaksınız. Örneğin; En Param vade farksız 9 taksit, Kuveyttürk vade farksız 5 taksit, CardFinans vade farksız 3 taksit, Ziraat Bankası vade farksız 3 taksit, Garanti Bonos vade farksız 3 taksit, Paraf vade farksız 3 taksit vb. yapabilmektedir. (Detaylı bilgi için lütfen bankanız ile görüşünüz)
Canlı Yayında Uzaktan Staja Giriş Sınavı, Yeterlilik Sınavı, Kgk Eğitimleri