MBT Anlasmalı Kurumlar Bolumunden Fıstık Gibi Bir Anlasma ile Karsınızdayız

Muhasebe Bilenler Topluluğu’nun Değerli Uyeleri;
Uyelerimize Faydalar sağlamak için her geçen gün anlaşmalı kurumlarımızı artırmaya devam ediyoruz.
Bugün ise MBT Anlasmalı Kurumlar Bolumunden Fıstık Gibi Bir Anlasma ile Karsınızdayız. Fıstık gibi dediysem gerçekten de fıstık gibi 🙂 Buyrunuz…

Firma Sitesinde ( www.eragurme.com ) Bize Özel %20 indirim tanımladı. (Sitede gördüğünüz indirim oranına ek %20) Alışverişlerinizi yaparken MBT20 indirim kodunu kullanmanız halinde direkt rakam %20 inecek. Sorun yaşayan olursa hemen bizimle iletişime geçebilir.
Şimdilik Diğer Ürünler
Sade Fıstık Ezmesi
Ballı Fıstık Ezmesi
Ballı Tarçınlı Fıstık Ezmesi
Tahinli Fıstık Ezmesi
Keçiboynuzlu Fıstık Ezmesi
Çikolatalı Fıstık Ezmesi
Fıstık Unu
İkili Sade Fıstık Ezmesi
Üçlü Sade Fıstık Ezmesi

 

Firma Kendisini Şöyle Tanımlıyor

Gıda Mühendisliği eğitiminin ve yedi yıllık gıda sanayi tecrübesinin kazandırdığı detaylar ile kızım Doğa’nın sofrasından yerli, katkısız, doğal ürünler sunmayı amaçlayarak ERA Gurme’yi kurma kararı aldım.

Amacımız üreticiler ile yüz yüze görüşerek ürünleri tarladan alıp, sizlerin sofrasına taşıyarak tarladan-sofraya gıda güvenliğini sağlamaktır.

Bu kararı aldığımız andan itibaren üretim, paketleme, etiketleme, internet sitesinin oluşturulması gibi tüm aşamalarda tatlı bir heyecan ve büyük bir disiplin ile çalıştık.

ERA Gurme aile ve dostlarımızın sofrasına gönül rahatlığı ile sunabileceğimiz doğal, şekersiz, katkısız ve yerli fıstık ezmeleri ile tüketicilerinin karşısına çıktı.

Prensiplerimizden ödün vermeden, siz değerli tüketicilerimizin görüşlerine büyük önem vererek her geçen gün emin adımlarla markamızı geliştiriyoruz.

Her adımda el emeğimiz olan, hayalimize ortak olduğunuz için teşekkür ederim.

Özlem Yurdakul

Gıda Mühendisi

Diğer İndirim anlaşmaları ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.
Daha önce yaptığımız indirim anlaşmalarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

https://muhasebebilenler.com/kategori/etkinlik/anlasmali-kurumlarimiz-m-b-t/

Saygılarımla
Mali Müşavir Serkan ATASOY

Paylaş
Önceki İçerikPOSET (GERİ KAZANIM KATILIM PAYI) BEYANNAMESİNDE YENİ DÜZENLEME
Sonraki İçerik12.04.2019 Tarihli İş İlanları
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy