Professionel English Mesleki İngilizce ( Analiz etme, Ek, Piyasa sartlarinda muvazaasiz islem, Teklif fiyati, Deger bicmek, İstirak, Denetim raporu (UFRS 1), İflas, Gerekce (UFRS 1) )

english time analiz etme
Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji

Professionel English – Mesleki Ingilizce ( Analiz etme, Ek, Piyasa şartlarında muvazaasız işlem, Teklif fiyatı, Değer biçmek, İştirak, Denetim raporu (UFRS 1), İflas, Gerekçe (UFRS 1) )  

 

Analysis                                              : Analiz etme

Appendix                                            : Ek
Arm’s length transaction                   : Piyasa şartlarında muvazaasız işlem   
Asking price                                       : Teklif fiyatı 
Assess                                                : Değer biçmek                     
Associate                                            : İştirak
Audit report                                        : Denetim raporu (UFRS 1)

Bankruptcy                                         : İflas

Basis for Conclusions                         : Gerekçe (UFRS 1) 

 

Saygılarımla,

S.M.Mali Müşavir

Fidan ASLANTAŞ

Bİ REKLAM ARASI :) MBT Teknoloji
Paylaş
Önceki İçerikVergi İnceleme Süreci Sonrasi Mükellef Haklari
Sonraki İçerikHesap Planı İngilizcesi ( 170-190 Arası)
1986 yılında Ankara da doğmuş olup 2003 yılı Ankara Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü, 2009 yılı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İşletme Bölümü ve 2011 yılı Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. 2009 yılında mesleğe ilk adımını atmıştır. 2013 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik staja giriş sınavını başarıyla kazanmış. 2007 yılında Serkan ATASOY’ un kurmuş olduğu ve Türkiye’nin en büyük muhasebe grubu olan , Muhasebe Bilenler Topluluğu’nun platformlarında moderatör olarak görevlerini sürdürmekte ve www.muhasebebilenler.com sitesinde editörlük ve yazarlık yapmakta olup mesleğe katkı sağlamaktadır. 2017 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatını almaya hak kazanmıştır. 2019 yılında Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda Mesleki Denetim Komisyonunda görev almıştır. Kamu Gözetim Kurumu' nun düzenlemiş olduğu Bağımsız Denetçilik sınavlarına girmeye devam etmektedir. 2022 yılında Altınbaş Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesinden almış olduğu eğitim sertifikaları ile kendisini geliştirmeye devam etmektedir. İnstagram➡️@aslantasmalimusavirlik