MBT BADED Anlaşmalı Uzlaştırmacılık Eğitimi Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

uzlastirmacilik egitimi
uzlastirmacilik egitimi

MBT BADED Anlaşmalı Uzlaştırmacılık Eğitimi (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi)

Değerli Dostlar;
Birçok meslektaşım Uzlaştırmacılık eğitimi için yer bulamadığını söyleyince MBT ve BADED olarak sorumluluk alarak Ankara Üniversitesi ile anlaşmak için ciddi görüşmeler yürüttük ve orta bir noktada buluşularak bizlere de özel indirim yaparak eğitimi planlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Öncelikle Uzlaştırmacılık Nedir, Şartları Nelerdir diye soracaklar için aşağıdaki linki eklemiş olayım.

Kimler Uzlaştırmacı Olabilir, Uzlaştırmacı olmanın Şartları Nelerdir?

Devam etmek isteyenler için de Detaylara Geçelim 🙂
BADED-MBT-MALİ MÜŞAVİR SEN UZLAŞTIRMACILIK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR…
BAĞIMSIZ DENETÇİLER DERNEĞİ VE MUHASEBE BİLENLER TOPLULUĞU ve MALI MUSAVIR SEN UZLAŞTIRMACILIK EĞİTİMLERİ KONUSUNDA ASBÜ İLE ANLAŞTI.
– 7 EYLÜLDE HAFTA SONU
-9 EYLÜLDE İSE  HAFTA İÇİ AKŞAM GRUPLARI
İÇİN KAYIT ALMAYA BAŞLIYORUZ.

1-EĞİTİMLER HAFTA İÇİ veya HAFTA SONU OLMAK ÜZERE PLANLANACAK VE EN AZ 48 SAAT EĞİTİM ALACAK ŞEKİLDE PLANLANACAKTIR (YASAL ZORUNLULUK)

2-NORMAL EĞİTİM ÜCRETİ 1.000 TL OLMASINA RAĞMEN BADED-MBT-MALI MUSAVIR SEN KANALI İLE KATILANLARA %10 İNDİRİM UYGULANACAK (900,00.-TL Yatıracaksınız)

3-UZLAŞTIRMACILIK EĞİTİM KİTABI VE DİĞER DERS DÖKÜMANLARI ASBÜ TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEK

4-SINAVLAR ÖNCESİ ASBÜ TARAFINDAN SORU ÇÖZÜMLERİ YAPILACAK VE BİLGİLER  GÜNCEL TUTULACAK

5-BADED SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİNDE DE SINAV ÖNCESİ SORU ÇÖZÜM  ETKİNLİĞİ YAPILACAK

6- ASBÜ İLE EĞİTİMLERİMİZ BADED-MBT-MALI MUSAVIR SEN İŞBİRLİĞİ DAHA SONRA;
A-BİLİRKİŞİLİK,
B- KONKORDATO KOMİSERLİĞİ
C- DENETİM KONUSUNDAKİ YÜKSEK LİSANS VE  DOKYORA PROĞAMLARI
D- İHTİYAÇ DUYULAN DİĞER KONULARDA AKADEMİK DÜZEY VE KATILIMLA SEMİNERLER DÜZEYİNDE DEVAM EDECEKTİR.

7- ASBÜ UZLAŞTIRMA EĞİTİMLERİ KAYIT LİNKİ AŞAĞIDADIR. LINKTEKI FORMU DOLDURUP BU ETKINLIGE GIDIYOR DIYEREK SERKAN TAVSAN ILE ILETISIME GECMENIZI RICA EDIYORUZ.

Not: Cok soru geliyor Uzlastirmaci olmak icin Mali Musavir olma sarti yok 🙂

Ödemeyi yaptıktan sonra Facebook’unuz varsa aşağıdaki ilk linke gidiyor demenizi ikinci linkte de hafta içi hafta sonu tercihinizi yapmanızı rica ediyoruz (MBT olan bölümü seçiniz)

https://www.facebook.com/events/359246495010793/

Dekont Buraya Yüklenecek.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9OPZuS1fpEHtnvc-HCynPxesdFe-DkHyvjFg-MkMP5an_xg/viewform?vc=0&c=0&w=1

Uzlaştırmacılık ile ilgili bilgiler paylaştığımız Grubumuz.
https://www.facebook.com/events/501580253537749/

İban: TR74 0001 2009 4110 0010 2604 84 (Halkbank)
Alıcı: Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

Alıcı: Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

MESLEKTAŞLARIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

ABDULLAH ÇAVUŞ       Serkan ATASOY
BADED BAŞKANI        MBT KURUCUSU

 

Paylaş
Önceki İçerikKÖPRÜ VE OTOYOL GEÇİŞLERİNDE KDV ORANLARI
Sonraki İçerik11.09.2019 Tarihli İş İlanları
Serkan ATASOY Kimdir: 1981 Ardahan Doğumlu olan Kurucu Yöneticimiz Mali Müşavir Sn. Serkan ATASOY (Çok soran oluyor diye yazalım soyadı değişikliğine gitti yani birçoğunuzun yakından tanıdığı Nam-ı diğer Serkan TAVŞAN) Grubumuzun Kurucu Yöneticisidir. 14.09.2007 de hayal ettiği mesleğin önemli bir eksiği olarak gördüğü, yardımlaşma, birlikte mücadele, meslektaşı ayrışmadan uzak tutup, paydayı sadece meslek ve meslektaş alacak bir anlayış ile meslektaşın bir arada kalmaktan mutlu olabileceği, aslında herkesin çalışma ortamlarında dertlendiği konularda yalnız olmadıklarını görebileceği, Anadolu tabiriyle damdan düşenin halinden damdan düşen anlar diye düşünerek mesleki yardımlaşmayı artırmayı hedeflediği hikaye bugün bu ortalama 150-200.000 civarı meslektaşa (Site, Facebook Grup, Sayfalar, İnstagram, Twitter, Linkedin, Youtube derken ) dokunanan bir oluşum haline gelmiştir. 2008 Yılından beri Mali Müşavirlik yapmakta olan Sn. ATASOY Yüksek Lisans Mezunu olup, Sırası ile Muhasebe Bürosu sonrası farklı sektörlerdeki Kobi ve Büyük Ölçekli firmalarda yöneticilik yapmış ve çok uzun yıllardır Uluslararası firmalar ile çalışmaktadır. Mesleki Mücadelesinde felsefesini sorduğumuzda ise şöyle açıklamaktadır: Bizler Mesleğimizi icra ederken müşterilerimizin işlerini canhıraş şekilde yapıyor belki de kendimizden tavizler veriyor ve genelde maalesef ki günü kurtarmaya çalışıyoruz. Aslında müşterilerimizin işleri dışında biraz da icra ettiğimiz mesleğimizin mücadelesinin içinde olup emek sarf edebilirsek ve bunu hep birlikte yapabilirsek o zaman önümüzde hiçbir güç duramayacaktır. Unutulmamalıdır ki eğer bu meslek olmaz ise biz bu müşterileri bulamaz ve bu paraları kazanamayız evet müşterilerimize gereken hizmeti mesleki etik kurallar ve gerektiği kadar vereceğiz ama sadece bunu yapar çekilir ve mesleki mücadeleden uzak durur isek zaman içerisinde yapacağımız bir meslek de kalmayacaktır. Düşüncesinin devamında her geçen gün büyüyen bir grup ile güçlü meslek ve güçlü meslektaş hayaline her geçen gün daha da yakınlaştığını düşünüyor ve daha güzel günler için tüm meslektaşları büyük küçük demeden mücadeleye davet ediyor. https://www.twitter.com/serkan__atasoy https://www.facebook.com/serkantavsan https://www.instagram.com/serkan__atasoy