14.08.2020 Tarihli İş İlanları

1-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İSTANBUL***

Netsis Kullanabilen, Ön muhasebeye hakim, fatura, e-arşiv fatura, sevk irsaliyesi kesebilen, çek-senet, banka, tahsilat-tediye işlemlerini doğru şekilde işleyebilecek, Netsis te ön muhasebe ve genel muhasebe arasında entegrasyona hakim personel alınacaktır. Genel Muhasebe bilgisinin olmasına gerek yoktur. İş yeri ticari işletme olup, üretim yoktur. Genel muhasebe şirket bünyesinde tutulmaktadır. Beyanname, bordro ve APHB muhasebe ofisinde yapılmakta olup, gelecek arkadaştan kayıtların doğru ve zamanında yapılması beklenmektedir. Mevzuat bilgisi olması gerekmemektedir.
İş yeri Gaziemir İzdep depolarında olup, Cumartesi yarım gün mesaisi vardır. İzdep depolarına direkt Otobüs ve dolmuş olmadığı için, sabah İzban sarnıç durağında inilerek ana caddeye yürünebilir ve oradan personel araba ile alınılabilir. Ücret başlangıç için 3.500 TL dir. Sadece tecrübeli, işe hakim arkadaşlar başvursun. Zaman kısıtlı olduğu için yetiştirilecek personel aramamaktayız.
CV ler
baris.elis@kalkanmm.com adresine iletilebilir.

2-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İZMİR***

Güzelbahçe – Urla lokasyonunda faaliyet gösteren otele netsis e hakim iş İngilizce konusunda yeterli bütçeleme ve raporlama yapabilecek tercihen Bornova bölgesinde ikamet eden ve yine tercihen bayan personel arayışımız bulunmaktadır. (Bornova dan servisle ulaşım sağlanıyor) Cumartesi dahil sabah 08.30 -17.00 ilk iki ay asgari deneme sonrası net maaş belli olacaktır. İlgilenen arkadaşlarımızın CV Lerini smmmsibelozkan@gmail.com adresine iletebilirler.

3-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İSTANBUL***

KIRAÇ ESENYURTTA BULUNAN ÜRETİM SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA ESENYURT,BEYLİKDÜZÜ,AVCILAR BÖLGESİNDE OTURAN TECRÜBELİ MUHASEBE PERSONELİ ARANMAKTADIR.BAŞVURU VE CV’LERİN denizkilic00@gmail.com ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

4-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İSTANBUL***

Kaynarca sahilde bulunan tekstil fabrikasında çalışacak Ön muhasebe bilgisine sahip Bordro ve PDKS işlemlerinde tecrübeli personele ihtiyacım vardır. Cv’ lerin ik@genctekstil.com.tr adresine gönderilmesi rica olunur. Referanslı adaylarınızı beklerim, teşekkür ederim.

5-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İSTANBUL***

Bayrampaşa da bulunan Şirketimiz Bünyesinde Çalışacak En Az 2-4 Yıl Arası Deneyimli Askerliğini Tamamlamış Esnek Çalışma Saaatlerine Uygun Çalışacak Tecrübeli Ve Bilgili Bay Eleman Alınacaktır 0507 133 0166

6-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İSTANBUL***

Esenler’de bulunan oto servisimize,
ön muhasebe elemanı aranmaktadır. İLETİŞİM : 0532 366 1526

7-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İZMİR***

İzmir Çeşme Alaçatı’daki altyapı şantiyemize,
deneyimli bay muhasebe personeli aranmaktadır. İLETİŞİM : 0532 397 7736

8-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İZMİR***

İzmir Torbalı da bulunan Firmamıza Netsis Programına Hakim, Diksiyonu Düzgün Ön Muhasebeci Aranmaktadır İLETİŞİM : 0533 377 3014

9-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İZMİR***

İzmir Bornovada Bulunan Cafe Şölende Çalışmak Üzere Netsis Bilen Ön Muhasebeci Alınacaktır. Görüşmeler 09:00 İle11:00 Saatleri Arasında Olacaktır. İLETİŞİM : 0545 405 1010

10-İŞ İLANI YÖNLENDİRMESİ #İSTANBUL***

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Kadıköy Merkezde görev alacak Muhasebe Uzmanı alınacaktır.
Muhasebe süreçlerinde , muhasebe ve bordro islemlerinde tecrubeli, excell bilgisine sahip,disiplinli,istekli ,uyumlu ,programlı çalışabilecek tecrübeli arkadaşların başvurularını sahingoz@fenbilimleri.com adresine yönlendirmesini rica ederim.